Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 24.11.2020.
 
Nesen ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards Latvijas masu medijiem atzina, ka uz Ekonomikas ministrijas izsludināto vēja elektroenerģijas valsts obligāto iepirkumu konkursu vēl neesot saņemts neviens pieteikums. Formāli satraukumam nav pamata, jo iesniegumu gala termiņš noteikts 2008. gada 31. decembrī, plkst. 16:00. Tomēr, „Kas notiek Latvijā?” (KNL?), izpētot situāciju vēja enerģijas nozarē un aptaujājot speciālistus, jau šobrīd izsaka pieļāvumu par konkursa izgāšanos, jo nosacījumi un ieguvums potenciālajiem enerģijas ražotājiem šķiet pārāk sarežģīti un neizdevīgi.
bruno  seniors55  06:53  |  14.08.2008.

man ir privātā saimniecība latv energo par strāvas pievilkšanu un transformātora uzstādīšanu pieprasa no10000 12000 latu vēja ģenerators 20000kw maksā 20000dolāru un es esmu neatkarīgs vai tas nav smieklīgi ar cieņu seniors55@inbox.lv 

vasjad    10:01  |  11.11.2008.

Par mazo HESu sliktumu nerakstīšu – to visi zina. Ogles dod tādu smaržu, tādu CO, S, C, lielus, atkritumus! Pat radiāciju. Viskaitīgākie videi. Un ļoti lielas avārijas, ogles iegūšanas laikā. Kodolstacija ļoti-ļoti-Ļoti-ĻOTI dārga, jau pazaudēts laiks to būvēšanai. Un atkritumus glabāt ļoti-ļoti-Ļoti-ĻOTI grūti. Būvēt AES vajag tikai Latvijā, citādi „brāļi-leiši” atņems visas mūsu daļas un nesaņemsim par savu naudiņu neko – ka to izdarīja ar mūsu lidmašīnām tagad. It kā jau apraksta lietuvieši Latvijas aviasabiedribas īpašumus ārzemēs!!! Es redzēju 3 vēja ģeneratorus Latvijā, viena vietā- blakus cits citam. 1 darbojas dažus mēnešus, tagad jau dažus gadus stāv un pat spārni noņemti. 2- griezās nedēļas - tagad neredzu to pavisam. 3-ais nekad negriezās, manuprāt. Bet naudiņa ieguldīta laba! Kaut kur Eiropa ir uzbūvēta visekoloģiskāka māja-paraugs ekonomijai un ekoloģijai. Tā ir vienīga, jo ļoti-ļoti-Ļoti-ĻOTI dārga! Bet mēs esam ļoti-ļoti-Ļoti-ĻOTI stulbi lai izgudrotu labu, ekoloģisku un lētu jauno enerģētiku!!! T.p. paliek būvēt lielie HES uz Daugavas, kurus mūsējie „ļoti-ļoti-Ļoti-ĻOTI gudrie” pieslēdza, palielinot savu polit.kapitālu. Pat Baltkrievija, kurā ir lētāki en.resursi būvēs uz Daugavas HES. Vai iesim uz mūsu inteliģences pavadā un nebūvēsim Daugavpils HESu piemēram? Ko izdarīja kultūrkapitālfonds ar zemēm? Tas tikai parādā ka mūsu inteliģence arī ietekmējama un ne pārāk gudra un ne pārāk nesavtīga! K.p. kļausities to tehniskajos jautājumos??? Vēl varam būvēt Latvijas AES! Un gāzesES. 

RS  jaguar007@inbox.lv  04:02  |  27.05.2009.

Besii ka jauc MW ar MWh.... ccilveekiem tik galvu jauc. 

janis  sel @ inbox.lv  16:48  |  13.03.2011.

tagadējie īpašnieki lemj Liepājā un Rīgā lai nebūtu konkurntu jo roka ir pie naudas un varas... Ja vajadzēs būs kā agrā caur ārzemēm. Komentārus vairāk varat nerakstī(viss šeit pateikts) 

janis  sel @ inbox.lv  16:53  |  13.03.2011.

pat kārtīgu komentāru-tikaizdzēsts. 

janisss  sel @ inbox.lv  17:06  |  13.03.2011.

Kādi cilvēki grozījās 90gados,2000gadā un tagad saimā,viņi viens otru zina kā ģimenē. 

apokalipses noja    20:45  |  16.03.2011.

Laikā, kad tūkstoši ir bojā gājuši, tūkstoši bez pajumtes un barības,bet miljoni šausmās un neziņā, runāt par prezidenta vēlēšanām, ir ne tikai vulgāri un ciniski, bet arī NOZIEDZĪGI un NELIETĪGI,un tie ir ZAIMI Dieva priekšā - tikai vissagandētākās dvēseles var atļauties tā rīkoties! Domāju, Latvija neizbēgs no šādas attieksmes sekām. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: