Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 08.08.2020.
 
Šonedēļ Ministru kabinetā tika iesniegts Finanšu ministrijas ziņojums par budžeta līdzekļu piešķiršanu no 2008. gada neparedzētiem gadījumiem paredzētā finansējuma. Tostarp 11 028 latu bija pieprasījusi Ārlietu ministrija, lai izpildītu Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) spriedumus pret Latvijas valsti. Arī vakar ECT ar vienas balss pārsvaru lēma par labu kara noziegumos apsūdzētajam un notiesātajam Vasīlijam Konanovam, piespriežot Latvijas valstij maksāt 21 084 latu kā morālu kompensāciju. Ārlietu ministrija nākusi klajā ar paziņojumu, ka rosinās valdību lemt par šīs lietas nodošanu izskatīšanai ECT Lielajā palātā. Atšķirībā no vēl nesenas pagātnes, kad šāds spriedums bija galvenā ziņa konkrētās dienas masu mēdiju slejās, šobrīd šādas ziņas sabiedrībā vairs neizraisa asas diskusijas. Tomēr „Kas notiek Latvijā” (KNL?) redakcija, sazinoties ar tieslietu un cilvēktiesību ekspertiem, kā arī ECT institūcijām Latvijā, centās noskaidrot kāpēc pieaug neapmierinātība ar Latvijas tiesu spriedumiem un kādi, vismaz teorētiski, varētu būt problēmas risinājumi.
Sandra  sjoubiti@hotmail.com  15:35  |  26.07.2008.

Par kadu taisnu tiesu var runat, ja Kuldiga tiesnese Brize vien ir ko verta, ja tads cilveks var lemt liktenjus tas ir arprats,kljuda pie kljudas, var apkilat ipashumus nemaz nelasot ,neiedzilinoties ,nu protams Kuldiga ir maza un mazpilsetas sindroms ljoti attistits viens otru pazist,un ja esi ienacejs neceri uz kautko, bet paldies dievam apgabaltiesa Liepaja saprata ka murgs bet ne tiesnesha lemums, ka tadi var stradat tiesas...tagad es principiali gribu lai sho lietu pabeidz Brize..es panakshu ka vinja gan lasis lietu gan iedzilinasies butiba, tagad man tas ir princips..bet uz disciplinaro un etikas komisiju es ari visu nosutishu,tadi tiesneshi ir jasoda..... 

vilnis  sinlivh@inbox.lv  00:55  |  03.08.2008.

Visu ļaunumu sakne ir esošā demokrātija,jo tā ir kā mēslojums,kas veicina melu un ļaunuma izplatīšanos pasaulē. 

ssss    23:40  |  05.08.2008.

Vai tad par naudu ir tas stāsts? Vai par nobeigtiem cilvēkiem? Kas tie mums par juristiem, ja zaudē tik elementāras lietas? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Tiesas  

     Kas notiek ar Latvijas pārstāvību starptautiskās tiesās?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: