Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.08.2020.
 
Iepirkuma procedūra par transporta biļešu rezervācijas un iegādes servisa nodrošināšanu darbinieku komandējumiem Ārlietu ministrijā (ĀM) jau ir noslēgusies, un tajā tika izvēlēta tūrisma aģentūra „Kaleva Travel”, kas šo ministriju ir apkalpojusi daudzus gadus (iepriekš kā „Via Rīga”) un kurā valdes locekle ir ārlietu ministra sieva Irēna Riekstiņa. Pretendentu atlases procedūras norise gan rada vairākus neskaidrus jautājumus, turklāt viens no bijušajiem pretendentiem Iepirkumu uzraudzības birojā ir iesniedzis sūdzību.
legolas    18:28  |  02.07.2008.

Gan Jau Riekstiņu dzimtai sātans piemetīs vēl kādu naudas žūksnīti ja viņiem būs par maz. Laikam jau amatpersonas nesaprot, ka par viņiem stāv bībelē rakstīts ( Pants par muitniekiem) . Bet tā kunga sods nāks, ja ne par pašiem ierēdņiem, tad par viņu bērniem noteikti. Un nolādēs pēcteci savus seņcus. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Valsts budžets  

     Kas notiek ar valsts budžeta projektu 2008.gadam?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: