Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 21.01.2021.
 
Trīs uzņēmēji ar saviem projektiem varētu iegūt kopumā 6 miljonus no 9,4 miljoniem latu, kas pieejami pirmajā Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta kārtā. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzskata, ka šie iesniegumi jāatstāj bez izskatīšanas kā neatbilstoši atbalsta sniegšanas nosacījumiem un aktivitātes mērķiem, jo tie visi uzskatāmi par vienu projekta iesniegumu, kas mākslīgi sadalīts apakš projektos. Turklāt no katra uzņēmuma iesniegts viens projekts par maksimālo atbalsta summu, proti, 70 tūkstošiem latu, vienlaikus projektiem savā starpā esot līdzīgiem. Šobrīd LIAA gaida Finanšu ministrijas un Ekonomikas ministrijas atzinumus par to, vai LIAA piedāvātā radikālā rīcība konkrētajos gadījumos būtu atbilstoša tiesību normu prasībām.
es  info@diena.lv  02:34  |  01.04.2008.

liaa jauca praatus citiem kameer pashi sap...s meistariibaa 

vasjad    08:54  |  04.04.2008.

Vajag uz ES nosūtīt pieredzejušos mūsu cilvēkus - "zelta vērtīgumu", "Latvijas lēpnumu"! Tos, kuriem ir pieredze lielās naudas jatājumos - A.Laventu, kukuļdevējus citus. Un tiem dot čemodanus ar naudu un 'Rīgas balzāmu". Viņi tik fondu atvezīs, ka ar eiro būs izdevīgāk kurināt Rīgā dzīvokļus, nekā ar gāzi! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
ES struktūrfondi  

     Kas notiek ar ES fondu 2007.-2013.gadam apguvi?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: