Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.01.2021.
 
Gerharda labvēlība ogļu stacijai nemulsina "Latvijas Gāzi".
Jānis Dzelzkalēj    07:00  |  13.03.2008.

Vajadzēja redzēt ar kādu smaidu Dāvis piesolīja gāzi piebilsams ka cena pašreiz Baltijas valstīm eot ļoti zema.bet par cenu nākotnē dziļdomīgi klu- sēja. Nedzirdēju no klātesošajiem "speciem"nevienu vārdu par biogazes iekārtām, kurās par izejvielu izmanto kūtsmēslus,zāli(var izmantot LATVĀNI),speciāli šim nolūkam audzētu kukurūzu,kautuvju,zivju pārstrādes u.c.kā arī municipā los(kanalizācijas) atkritumus. No ES stuktūrfondiem lauksaimniecībai abalsts biogāzes(lasi elektrības) ražošanai jau otro gadu ir izsvītrots lai gan šīs ražotnes dotu iespēju sakārtot vidi,papildus elektrībai ražoto siltumu bet laikā,kad elektrība nmav vakjadzīga gāzi var uzkrāt vai atūdeņot lai izmantotu traktoru vai citas tehnikas iekšdedzes dzinēju darbināšanai kā to jau dara daudzviet pasaulē.Papildus tam vēl iegūst bioloģiski tīru augiem viegli uzņemamu mēslojumu. 

Jānis Dzelzkalēj  janis.dzelzkalejs@gmail.com  07:04  |  13.03.2008.

Vajadzēja redzēt ar kādu smaidu Dāvis piesolīja gāzi piebilsams ka cena pašreiz Baltijas valstīm eot ļoti zema.bet par cenu nākotnē dziļdomīgi klu- sēja. Nedzirdēju no klātesošajiem "speciem"nevienu vārdu par biogazes iekārtām, kurās par izejvielu izmanto kūtsmēslus,zāli(var izmantot LATVĀNI),speciāli šim nolūkam audzētu kukurūzu,kautuvju,zivju pārstrādes u.c.kā arī municipā los(kanalizācijas) atkritumus. No ES stuktūrfondiem lauksaimniecībai abalsts biogāzes(lasi elektrības) ražošanai jau otro gadu ir izsvītrots lai gan šīs ražotnes dotu iespēju sakārtot vidi,papildus elektrībai ražoto siltumu bet laikā,kad elektrība nmav vakjadzīga gāzi var uzkrāt vai atūdeņot lai izmantotu traktoru vai citas tehnikas iekšdedzes dzinēju darbināšanai kā to jau dara daudzviet pasaulē.Papildus tam vēl iegūst bioloģiski tīru augiem viegli uzņemamu mēslojumu. Nezinu kādēļ neviens nepārstāvēja zemniekus. Ar cieņu "Lauku vecis" 

intars  intars29170220@inbox.lv  08:53  |  13.03.2008.

kas tur ko saprast,vajag buvet lai latvija but par vel kadu milijonaru vairak,nav jau atkal kur naudinu likt.kapec nevar uz mazajam katlmajam uzstadit stacijas un rezultats tads pats ka viena liela stacija,kur vel piedevam japerk ogles lai kurinatu? 

valentina rozina  valroze@inbux.lv  09:57  |  13.03.2008.

Noklausoties vakar kasnotiek Latvijā,gribās teikt vai tiešām Miķelsons vispār kautko saprot no tās ražošanas un iegūšanas,es godīgi pasaku kad es nesaprotu kur viņu var uzkrāt un ko mums dod tās mazas stacijas.Bet iaklausotie Miķelsonā tad viņam tā 'jēga šai jomā tik par miljoniem priekš sevi un kampējiem.Mums tak jādomā ražot no tā kas Latvijā pieejams koks un enerģijas iegūšana no dzivnieku mēslojuma,lai aizbrauc uz Vāciju un paskatās kā tas notiek Vācijā,mēs būsim ieguvēji zemnieki un ķersimies pie lauku sakopšanas. Pie mums visa tā valdība tik domā par sevi ne par tautu un kā lētākun labāk pabarot tautu. man gribētos ieteikt raidijumu par laukiem un lauksaimniecības atīstibu ko ti gudrie saka,jo kur pieskarās jautājumam par lauku dzīvi un ražošanu tur neviena nau kas kautko saprastu par lauku dzīvi.Cik esmu tikusies ar Rozi viņš vai nu nesaprot ko jautāju,vai ārī nedrīkst atbildēt patiēsību,jo redzot kā viņi balso tur man liekās kad viņi pat nesaprot par ko balso,kā var nespeciālists balsot par tādu tēmu ko pats nesaprot tas tā izpaužās kad žurnālisti viņus komentē. Iesaku meklēt speciālistus kas saprot un kas ir apskatijis Vācijā,gan jau vēlir kur to dara ,es personīgi Vācijā redzēju GLĀBSIM TAUTU LAUKOS TAD ARĪ PILSĒTĀ BŪS VIEGLĀKA DZĪVE neļaut miljonāriem plaukt. Rīgā īpašumi izpārdoti ārzemniekiem tagad KAMPĒJS ķēries pie LAUKU iznīcināšanas KAS NOTIKS AR VALMIERAS PIENU?????????? 

Vatstunda    20:31  |  13.03.2008.

Noklausoties raidījumu, neradās iespaids, ka tā dalībnieki neprastu atšķirt enerģijas patēriņa un jaudas mērvienības, kaut arī dažkārt tie tika "putroti". Turpretī tāda jēdziena (termina) kā "šķelda" vienskaitļa formā aplam tika lietota visos gadījumos daudzskaitļa formas vietā -"šķeldas". Iespējams tas ir tāpēc, ka "vecākajam brālim" jāiztiek ar ar vienskaitļa formu arī daudzskaitlī. Vai speciālistiem (ekspertiem) un žurnālistiem nevajadzētu par to padomāt un nekropļot valsts valodu? 

Ainārs    11:41  |  12.08.2008.

Kur tad paliek Daugavpils HES? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: