Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 17.04.2021.
 

Kāds būs Solvitas Āboltiņas „Jaunais Laiks”?

Politiskās partijas video_f

04.03.2008. Līga Krapāne  A A A Komentāri: 2
Vēl tikai pirms mēneša „Kas notiek Latvijā?” diskusijā Solvita Āboltiņa par mītu nodēvēja uzskatu, ka tikai pie varas esoši politiķi var kaut ko sasniegt, uzsverot, ka „Jaunajam Laikam” vara nekad nav bijusi pašmērķis. Savukārt, tikko kā notikušajā „Jaunā Laika” kongresā jaunievēlētā partijas valdes priekšsēdētāja S.Āboltiņa publiski pauda, ka ir jādomā par "politisko metožu apgūšanu".

"Politiskā realitāte rāda, ka ne vienmēr savus mērķus var īstenot, godīgi un atklāti izstāstot savus nodomus politiskajiem oponentiem," teica S.Āboltiņa. Tāpat ne vienmēr efektīvākā metode ir ultimāti un iestāšanās ietiepīgā pozā, atzinās „Jaunā Laika” vadītāja. Pēc viņas teiktā, „Jaunā Laika” biedriem jākļūst par gudrākiem taktiķiem politikas procesā.

"Savā attieksmē būsim draudzīgi pret saviem konkurentiem un cienīsim viņus, ja nepieciešams - uzsmaidīsim, taču sirdī un darbos paliksim uzticīgi saviem ideāliem un principiem," teica Āboltiņa.

Tas, ko jaunā partijas vadītāja ir domājusi ar politisko metožu apgūšanu, acīmredzami, būs skaidrs jau tuvākajā „Jaunā Laika” rīcībā un sadarbībā ar varas partijām. Jo īpaši tik principiālos lēmumos kā Satversmes aizsardzības biroja jaunais vadītājs, Augstākās tiesas priekšsēdētāja izvēle vai situācijā, kad no jauna tiks diskutēts par drošības iestāžu neatkarību.

 

Video: Solvita Āboltiņa par strādāšanu opozīcijā un pozīcijā (fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 06.02.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: