Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 29.03.2020.
 
Satiksmes ministrs Ainārs Šlesers nepiekrīt „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK (TB/LNNK) priekšsēdētājam Robertam Zīlem, ka viņa vadītās partijas biedrs Jānis Straume, kurš iesaistīts vairākos politiskos skandālos, lidostas „Rīga” padomē nav virzīts no partijas. Fakti liecina, ka pārstāvji valsts uzņēmumos virzīti pēc partejiskās piederības, pret kuru iebilda pats R. Zīle raidījumā „Kas notiek Latvijā?”.
Arnis  arnis603@inbox.lv  08:22  |  11.03.2008.

Ja Zīlem rūpētu partijas prestižs, tad Batjka sen būtu no partijas padzīts. Kas to darīs,Zīle pēc tempermenta ir aukstasiņu dzīvnieks, bet karstais muldoņa Dobelis iet ne tajā virzienā. 

aWbOszmBthCQCA  HAAuanKPmZujszoTkLx  05:07  |  02.09.2012.

I like leche flans that are smooth and maankut . First I thought the kunat factor can be achieved if it is baked, but I think it can also just depend on the ingredients used. I have to try your recipe and would just be adding dayap or lemon rind. Thanks for this! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: