Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.10.2020.
 
Veco partiju biedri un jauno dibinātāji par pieprasījumu un piedāvājumu politikā.
Vilnis  aglims@apollo.lv  08:04  |  07.02.2008.

Labrīt! Noskatoties vakardienas raidījumu izdaru sekojošus secinājumus: 1.jaunveidotām -topošajām partijām nav konkrētu rīcības programmu un ir tikai solījumi visu vērst par labu,bet izpildes resursi(jauns ekonomiskais risinājums u.c.)netiek konkretizēts 2.Patreiz redzams tikai viens-mēs esam ar mieru visu apsolīt lai tikai tiktu pie varas 3.uzskatu ka šīm darbībām:sašķelt sabiedrību un radīt sīkpartijas ir režisori ,lai esošie spēki sev paturētu varu 

Muhameds    09:14  |  07.02.2008.

Vakar ļoti labi beja redzams, ka patiešām tie paši vēzi intensīvi sāk veco dziesmu (tiesiska valsts, demokrātija, pilsoniska sabiedrība, sociāli atbildīga politika u.t.t.), kas jau n-tās reizes palidzēja tiem tikt Saeimā. Bet bija arī labi redzams, ka saeimā esošie spēki un deputāti jau nu noteikti nav tie uz kuriem var paļauties. 

Muhameds    09:17  |  07.02.2008.

Vakar ļoti labi beja redzams, ka patiešām tie paši vēzi intensīvi sāk veco dziesmu (tiesiska valsts, demokrātija, pilsoniska sabiedrība, sociāli atbildīga politika u.t.t.), kas jau n-tās reizes palidzēja tiem tikt Saeimā. Bet bija arī labi redzams, ka saeimā esošie spēki un deputāti jau nu noteikti nav tie uz kuriem var paļauties. 

muna    10:19  |  07.02.2008.

Noskatoties raidījumu secinājums tikai viens - mēs neko nēesam mācījušies pa šiem te 17-18 gadiem. Neko. Pareizi pateica par mums viens deputāts - muļķu zeme. Skriesim atkal un balsosim atkal par tiem pašiem pie siles sēdošiem, kuri izbīdīs kārtējo nacionālistisko lozungu un darīt neko nevajadzēs. Tauta šūmēsies atkal par valodu, par okupāciju, par krieviem, par...un aizmirsīs to, ka pensionārus moka n-tos gadus, ka puse no valsts iedzīvotājiem ir izbraukusi, ka lauki ir aizauguši ar kārkliem, ka tauta nodzeras aiz bezizejas, ka tomēr valstij ir jādomā par tiem, kuri vēl nevar strādāt un par tiem, kuri vairs nevar strādāt, ka izglītības līmenis ir tāds, ka neizturam vairs nekādu konkurenci, ka nav municipālo slimnīcu un poliklīniku. Viss tas būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji. 

Parastais    10:34  |  07.02.2008.

Nepatika vakardienas raidījums. Citkārt Domburs ir labāk sagatavojis raidījuma struktūru, šoreiz tikai tādu konfrontācijas spēli centās uzkurbulēt, bez akcenta, ka runa ir par objektīvi nepieciešamu valsts kuģa virziena maiņu. Uzbraucieni personālijām bija gluži nevietā, jo kas cits to darīs, ja ne spilgtas personības. Pieņemu, ka pie tik svaigiem notikumiem cits rezultāts nevarēja būt, jo vieni vēl centās izklāstīt nesenās emocijas (aiziešanas iemeslus - un drusku dzelteni viss tas bija), otri (A.Š+A.P) jau sāka skaidrot savas programmistiskās ievirzes, kas Domburam nešķita būtiski. Vai, Domburaprāt, valstī nav šo sociālo problēmu? 

Sfinksa    12:24  |  07.02.2008.

Skatījos vakar uz viņiem visiem - visi latvieši, visi grib mainīt kaut ko patreizējā negodīgajā politikā, visi jauni, enerģiski, gudri. Bet... katrs pa sevi un par sevi. Kā tādi putraimiņi kulītē. Skumji kļūst. Kas pielies ūdeni, pieliks sāli un uzliks uz uguns, lai putra top. Katrs putraimiņš pa sevi nav nekas. Tikai putra ir spēcinoša. No kurienes latviešiem tāds paštaisnums un pašpārliecība, ka tikai ES un neviens cits? Kas tagad notiks? Taps 2 jaunas partijas, kuras raustīs vēlētājus ar saviem solījumiem. Bet mēs jau esam izraustīti. Mums vairs nav ticības. Ar abām rokām es balsotu par Štokenbergu, Pabriku, Kristovski, Kalnieti un pat par Repši un Zīli. Bet tas būtu iespējams tikai tad, ja viņi visi būtu vienā partijā, nevis pa daļām. Kod kurā pirkstā gribi - visi sāp. Visticamāk - vēlēšanu dienā pārvilkšu deķi pār galvu un gulēšu mājās, jo man nav par ko balsot. Es gribu par viņiem visiem, bet tas nav iespējams. Kāpēc? Kāpēc jūsu visi nevarat iet kopā plecu pie pleca, nevis stāvēt pieri pret pieri??? Tikai tā jūs spēsiet kaut ko panākt un mainīt. Atsevišķi jūs nebūsiet nekas - sīkpartijas, kurām netikt galā ar Šķēles gadu gaitā tālredzīgi iebarotajiem reģioniem un krieviskajām lielpilsētām. Attopieties beidzot! Apvienojieties, lieciet KOPĀ savu prātu un pienesumu, tikai tad jūsu būsiet stipri un spēsiet stāvēt pretī naudas un blēžu varai! Nu nav jūsu starpā milzu uzskatu starpības un atšķirības. Un nav svarīgi kas jūs esat - kreisi vai labi, svarīgi ir tas, ko jūs gribat mainīt. Bet šis mērķis jums ir viens. Nu tad - kur ir problēma? Dieva dēļ! Nekāpjiet uz kārtējā grābekļa! Apvienojieties! Lūdzu! 

a - ja šitā ?    13:09  |  07.02.2008.

Cilvēki Latvija paliek relatīvi stulbāki, jo gurdākie lielā skaitā aizbrauc. Tad uz tiem arī spēlēsim. Kārtīgs vēlētājs vēlē par "Šuher ! KRIEVI NĀK! Jābalsta LABĒJĀS ( pretkrievu, tb, partijas" un tāpēc - mēs, jums, aitu bari, sataisīsim tik daudz LATVISKU partiju, lai visiem pietiktu. - pareizi jau saka - mēs visi esam vienādi - visi esam LATVISKI, tik vien kā ar to piesitienu, ka viegli ne gluži labēji (svēti pietukkrustiņiski) jo aitām iepotēts, ka KREISI ir KRIEVU LĀCIS (un Pabriks pareizi teica, ka nav nekādi joki to vārdu lietot :P) Nav neviena, kas ATKLĀTI PATEIKTU - mēs piedalījāmies apzinātā cilvēku sarīdīšanā un GUDRO nelatviešu izdabūšanā prom (maitas visi palika - nelatvieši šeit un latvieši - arī šeit) - tātad - mēs VISI RĪDĪJĀM CILVĒKUS, lai sev dabūtu sīkus labumiņus, un saucamie VALSTS NOZADZĒJI varētu darboties uz velna paraušanu. Viņi mums atmeta par labu kūdīšanu, un mums pietika. Tagad - kad aitas jau pussprāgušas un uz KRIEVI NĀK! īpaši nereaģē, mēs sāksim skriet zoņķikiem pa priekšu un sludināsim, ka zoņķīki ir mūsu panākums. Pie kam - ir jau arī, tikai nevis tā iznākšana, bet IZNĀKŠANAS IEMESLU TAISĪŠANA, kas ir tīrsugas profesionālo latvieu pienesums vai kā viņi tur saka - viņi visi paši aktīvi piedalījās sabu aitu badināšanā,un tagad skries visām aitām pa priekšu ....... katrs ar diviem zoņķikiem - lai tik aitas nesāk uz krievu pusi skatīties !!!!! Ja kādam no viņiem var ticēt, tad tikai tiem, kas NEKAD NAV TAISĪJUŠI INTRIGAS (kūdījuši cilvēkus tsk.) 

muna    14:58  |  07.02.2008.

-Sfinksa- Paklau, bet, ja nu šīs sīkpartijiņas ir tieši Šķēles un Co auklējums? Pa to laiku, kad katra no viņām izdomās nu "visnacionalākos" lozungus un rīdīs mūs savā starpā, pa to laiku visāda ranga batjkas taisīs rebes? Nēesi tik pārliecināts(a). -a- ja šitā- Tieši tā. Un jau sen tiek piekopta tāda politika, tas kungiem ir izdevīgi. 

Maija    16:55  |  07.02.2008.

100% piekrītu Sfinksai! 

Gabits  raivosts@inbox.lv  22:51  |  07.02.2008.

Manuprat un tas ir nenoliedzami...tiek izspelets teicams shaka speles gajiens, kad isteniba Kalniete joprojam paliek kopa ar Repshi..tikai kaut kur partiju biedru rindas tiek izspelets shis gajiens nodibinat vel vienu partiju...ka rezultata ir iespejams iegut vairak veletaju balsiis...lielaku varu un nozimi Latvijas politika...ja shis plans izdosies tas bus teicams sasniegums gan Jaunajam laikam gan Kalnietes, Kristovska partijai...jo izveidosies viens liels, specigs speks, kas stasies preti tik loti lielajam konkurentam Tautas partijai, kas shobrit tik vien noskatas, kas sheit notiek, bet attapsies kad bus jau par velu!!! :) 

Sfinksa    23:19  |  07.02.2008.

to muna. Pieļaut jau var dajebko. Tomēr pieļaut, ka Šķēle ir absolūti katrā pagultē -nu, mīļais, tad jau jābēg no mājas laukā... Protams, viņam būtu izdevīgi, ja saviestos lērums sīkpartiju, kas vilks vēlētājus katrs uz savu pusi, kamēr viņa zābaklaižas ar savām pašvaldībām un citi piekritēji joprojām balsos par viņu. Tāpēc jau arī saku, ka atsevišķi nevienam nav ne mazāko izredžu. Kriksīti dabūs Kristovskis, kriksīti - Štokijs, kriksīti Repše, daži varbūt vēl atcerēsies TB/LNNK, sociķi pucē spalvas... Viss kā uz delnas. Ja kāds grib eksperimentēt - uz priekšu. Bet pie laba gala tas nevedīs. Kaut ko var panākt tikai apvienojoties vienā lielā spēkā. Nu - kā to var nesaprast!... 

Sfinksa    23:22  |  07.02.2008.

...un ja viņi patiešām neapvienosies, tad gan jāsāk domāt, ka viņi darbojas Šķēles labā. Tad lai balso, kas grib - es vairs nē. Pieriebušies tie kumēdiņi... 

muna    12:10  |  08.02.2008.

to Sfinksa. Piekrītu, tikai tici man, viņi visi viens otru velk un stumj,un grūž, lai tikai paliktu pie siles. Neticu nekam un nevienam, kaut viņus jupis būtu parāvis! 

sokeri  sklava@netti.fi  15:45  |  09.02.2008.

to muna.Nu tad seedi savaa chaulaa un neduljkjo taapat jau netiiru uudeni!Ko noziimee neiet uz veeleeshanaam?Shaadaa valsts situaacijaa?Tad jau varbuut uzreiz atdot Latviju krievam,bet pasham teelot ievainotu sveeto govi.Tur jau tas points,ka ir jaatic,izejas citas nav.Varbuut Kalnietei veel buus kas sakaams,ja tik atrastos kompetenti domubiedri?Neizskataas vinja peec Skeeles liidzskreejeejas,bet Repse aciimredzot liek tikai spiekjus ritenjos.Jaalaujvinai pameeginaat. 

viss Tev būs !    10:48  |  10.02.2008.

to Sfinksa 23:19 | 07.02.2008...... Kaut ko var panākt tikai apvienojoties vienā lielā spēkā. Nu - kā to var nesaprast!... " - Tad jau viss kārtībā ! PRAKTISKI JAU VISI ( TB, Kristovskis, Repše, Kalniete ...... koalīcija arī nekur nepaliks) - VISI JAU IR VIENS LIELS SPĒKS - pretkrievu spēks. Krievi baigi traucētu, un tas ir galvenais. Viņi, ja kas, to nemaz i neslēpa - jau izdeklarēja - lai tik iebalso visus iekšā - visi tak kopā darbošoties - interese ta visiem viena - LAI PIE SILES BŪTU MAZĀK GUDRU UN GODĪGU CILVĒKU - pēc kādas vēl pazīmes var dabūt nost (nepielaist klāt, pareizāk sakot)- - yes ! pēc nacionālās ( aitu lietošanai izmantots "labējās-kreisās" pazīmes, kur labējums (aitu jāšana) tiek padots kā svētais tūdaliņiskums, un kreisums - sociāli orientēta politika - kā "krievi nāk !" ) - par cik neaitas lielā skaitā brauc prom, labējās idejas dzīvo un uzvar - latviskajiem zoņķikiem būs laime pilnīga. 

:)))>sokeri  kas būtu šaubījies :)))  10:51  |  10.02.2008.

"Varbuut Kalnietei veel buus kas sakaams,ja tik atrastos kompetenti domubiedri?" - būs, būs - i sakāms, i kompetenti domubiedri :))) 

sokeri    17:29  |  10.02.2008.

to kas butu saubijies.Dumja tava ironija... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: