Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.05.2020.
 
Viens no iemesliem, kāpēc Politisko organizāciju apvienības „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) Saeimas frakcija balsoja pret Ivara Godmaņa („LPP/LC”) vadītās valdības apstiprināšanu, bija pirms desmit gadiem parakstītais līgums starp I. Godmani un Jāni Jurkānu, no kura neesot izpildīts neviens punkts. Tā raidījumā „Kas notiek Latvijā?” izteicās PCTVL Saeimas frakcijas deputāts Miroslavs Mitrofanovs. Taču izrādās, ka nav nedz paša līguma, nedz arī kādu vienošanos starp I. Godmani un J. Jurkānu.
Roberts    13:13  |  04.01.2008.

Visi taču slēdz visādas vienošanās, tikai šoreiz PCTVL pārstāvis pārcentās :D Interesantāk būtu izprast, ko Godmanis domā ar to, ka Šlesers nav nekāds savtīgu interešu izmantotājs un, ja viņš ko tādu uzzinās, tad "dos Šleseram pa ausīm" :)) Ai, man jau liekas, ka visi mūsu oligarhi no likuma viedokļa ir tīri un reāli neko nevar pierādīt... sorry, tā tāda atkāpe no teksta. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: