Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.05.2020.
 
Politiķi un eksperti par topošo Ministru kabinetu un nākotnes iespējām
Kuk    05:00  |  20.12.2007.

JĀ nu i p.....! Štelmaheru par Premjeru viņam vismaz domasana ir ka pacelt ekanomiku. Jo ta ir vieniga un galvenā problema paslaik Latvija.Ja ar ekanomiku bus viss kartiba tad var sakt domat par Izglitibu,Medicinu,Ikslietam par cilvekie kas saja brinumzemē dzīvo un stradā!Un nevis izdzivo!!!!! Nost ar vecajiem krabjiem. P.S. Idzivotājs kam sakt šitas zverudārzs apnikt. 

Māra    08:38  |  20.12.2007.

Vakardienas raidījums bija teātris, kas būtu smieklīgs, ja nebūtu tik nopietni. Pašas beigas - Godmanis nupar uzņemoties milzīgu atbildību. Domājām - tad beidzot teiks, ka piekrīt JL prasībām un aicina valdībā. Nekā - aicinot joprojām. Kāda tad tā atbildība? Tas tak visu laiku bija zināms! Šis aktieris dzīvē ir tik nospēlējies, ka pēdējais laiks sākt spēlēt kādā farsā uz skatuves. Ceru, ka viņa valdību neapstiprinās. 

Artis    09:03  |  20.12.2007.

Vai tiešām tā sauktie politiķi neieklausās profesoros un doktoros,kas tomēr izglīto citus politiski neizglītotos. Ja nevar savādāk tad nu lai stājas neklātienē un sāk studēt, jo no tās politiskās kultūras pašlaik esam ļoti tālu. Par to saucamo jauno kabineta sastāvu, nu vēl trakāk nevar. Varbūt var arī man kaut ko piešķiebt.Laikam dažu labu ministriju grasās nobeigt un nobankrotēt pavisam. Tā vien šķiet, ka būs vien jāgatavojas jaunām saeimas vēlēšanām, jo galīgi nav ticamības, ka sabiedrība samierināsies ar tām "jaunām" dvesmām.Taču atgādiniet viņiem, tie 10000 parakstu ir jau savākti! 

franko  franko@tvnet.lv  09:12  |  20.12.2007.

Nu vakar Godmanis pēdējās minūtes runāja, Kā Mācītājs, pretīgi palika klausīties sanāk tā ja viņi nebūs valdībā tad vis Latviaj izdudīs, Latvija izudīs ja šitie āžu kakli nepametīs valdību kur jau sēž 20 gadus , ārprāc smejas tautai acīs( 

G.R  altius@tvnet.lv  09:16  |  20.12.2007.

PREZIDENTS,, pārāda savu bezpēju un apliecina kad pats neko nevar darīt un viņu kontrolē zoodārza PĀRVALDNIEKI_Kas ir noteikti Šķēle , Šlesers, Kalvīts, Noteikti arī Lembergs, un vēkl kāds krievs:ar leilu naudu:(,, un kāds tolks bija atlaist Kalviti??? , kad vis paliek pa vecam tikai viņa vietā cits diktators , Godmanis,, ļoti man neapmierina kā pilsonim šitā bezdarbība:( 

rita    09:19  |  20.12.2007.

Man arī liekas, ka lai nu kas, bet Godmanis tomēr neder. Kaut kas jau redzēts. Tā viņa skriešana, rosīšanās. Atceraties multeni "Ezītis miglā". tur bija tāds varonis Lācītis, multenes beigās, kad ezītis beidzot atradās un viņi abi atkal satikās, lācītis bja tik rosīgs, noskrējies, norūpējies, ka sašutis nobrēcās, "Un vispār, Ezīt, vai Tu esi aizmirsis, ka mums ir jāskaita zvaigznes!!!" Nu kaut kas kas no tā visa bija Godmanī. Rosīšanās, misijas apziņa... Drusku smieklīgi. Savukārt Kariņš izskatījās pēc ietiepīga Ēzeļa, kas jau pats vairs nav pārliecināts par to ko runā, tomēr stūrgalvīgi ietiepjās, un turklāt vēl jūtās aizvainots, ka viņam tā ir jātiepjās.. Brrr... Stulbi cilvēki. 

hehehe    09:24  |  20.12.2007.

Raidījums bija SUPER, forša spriedzīte. Lai vai cik traģiski izklausījās mūsu politikāņi un degradējies nabaga Godmanis(es viņam novēlētu laimīgāku likteni), Domburšovi kļūst aizvien labāki. Malacis! 

mazpilsēta    09:37  |  20.12.2007.

Godmanis rādīja tādu seju un teica lēnu runu, ka likās nu teiks, ka uzdevumu- salipināt visas 5 partijas nav iespējams. Bet, nēē.. Koalīcijas biedri tādi klusiņi un bailīgi, bet pārliecināti, jo viss jau notiksies. Jūtos pazemota kā lielākā daļa sabiedrības, jo jāskatās neloģisku un nesaprotamu valsts pārvaldi. Atbalstu Dombura un citu 4.varas centienus demokrātiskas un tiesiskas valsts attīstībā. Izturību KNL? 

torko    14:53  |  20.12.2007.

Viss jau buutu baigi labi, ja vien ekanomiskaa situaacija nebuutu taada kaada taa ir shobriid. Ja tiks apstiprinaats shis 4 partiju modelis paredzu valdiibai 5 meeneshu muuzhu - tas izejot no videeja latviesha pacietiibas meera... Lietussargu revoluucija paarsvaraa bija inteligjences inspireets pasaakums + sociaali neapmierinaataas grupas - policisti aarsti utt. kuri buutiibaa protesteeja pret dazhaadaam + kopiigaam lietaam. Jautaajums - kas notiks ar 300 000 maajsaimnieciibu speeju izdziivot tuvaakajaa laikaa - un runa nav par nosaciiti ideologjiosko tiesiskumu bet par reaalaam finansiaalaam gruutiibaam. Baidos, ka naakotnee buus apjomiigas protesta akcijas uz kuru fona liidzshineejie piketi un tautas sapulce izskatiisies kaa maza beerna asaras. Varbuut arii shada notikumu attiistiiba ir pareiza - jo koaliicijas partijas paarmanto atbildiibu par situaaciju valstii. Godmanja politiskaa logjika, manupraat, shajaa briidii stipri pieklibo, jo raugoties tuvaakajaa naakotnee skaidri redzams, ka ir nepiecieshams sava veida demferis - JL (3 profesionaalju + ideologjistu barinja) veidolaa. Runaajot par JL - nav taa nekaada briinumzaale, bet vareetu buut labs instruments situaacijas stabilizaacija, bet JL protams censhas izspeeleet savu kaarti un realizeet dazhas savas pamatnostaadnes - kuras ir visnotalj apsveicamas, un tanii pat laikaa nepienjemamas koaliicijas partijaam. Bez iespeejaam un garantijaam realizeet savu politiku JL valdiibaa nav ko mekleet Kas notiks taalaak? - saraustiits, maz produktiivs darbs 4 partiju izpildiijumaa, iespeejama viedoklju shkjelshanaas liidzshineejaa koaliicijaa un juunijaa - valdiibas krishana. Punkts. 

Pareizi    15:37  |  26.12.2007.

L.Grantins H-86,LRTT, 22.12.2007 11:22 Beidzot viss ir nostajies savas vietas. Godmanis,sis KGB smerdeklis un Maskavas kalps ir pilniba parnemis noteiksanu Latvija !Bez aplinkiem un parspilejuma var teikt,Godmanis ir slepkava,varda ta vistiesakaja nozime,Latvijas rupniecibas iznicinatajs,zaglis un genocida istenotajs pret latviesu tautu !!! Visai Latvijai tas ir zinams,bet visa musu "demokratiska" prese kluse ! Ir tikai japabrinas par latviesu glevumu un bailem,ka sis "Abrama dels"netiek izgaismots...un otrs izraela dels,Abrams Klockins,ir noteicejs par informativo telpu Latvija ! Ari Klockins bija komunists,KGB zinotajs un latviesu tautas nidejs ! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: