Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.12.2019.
 
Viens no septiņiem Satversmes tiesas (ST) tiesnešiem balsojis pret kādu daļu no ST sprieduma par Latvijas-Krievijas robežlīguma atbilstību valsts pamatlikumam. Lai gan spriedums robežlīguma lietā jau stājies spēkā un 18. decembrī Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova vizītes laikā Latvijā notiks apmaiņa ar līguma ratifikācijas rakstiem, līdz pat februāra beigām likums aizliedz ST izpaust gan atsevišķo domu saturu, gan tā autoru.
Tautas balss    19:53  |  26.12.2007.

Nu ko ST ir pateikusi to ko vajadzeja Kalvitim un tagad vares kalvisa baru - riekstinu, berzinu, skeli &co. sargat Latvijas jauno pagaidu austrumui robezu un lenam buvet mauzoleju lai to vini varetu sargat vel ilgus gadu simtus................ 

J.Miltins  miltinsjani@inbox.lv  15:04  |  05.03.2008.

Abrenes [bijušais] apriņķis mums "'tika piegiezts"' sakarā ar zaudēto mantību Pirmā pasules karā,kad izveda uz Viduskrieviju ,Kurzemes guberņas okupācijas gadījumam, ap Rīgu esošās rūpnīcas un fabrīkas,banku kapitālus u.c.@utt.Tai skaitā Rīgas vagonu fabrīkā"'Provoņiks"' uztaisīto pirmo tanku.Antantei ir jāpateicas par kompensāciju,kas tika jaunizveidotai Latvijai dokumentāli apstipŗināts Brestas miera līgumā un to pēc V.I.Uļjanova[Lēņina] rīkojuma parakstīja Krievijas diplomātu trijotne.Naudā tas bija laikam miljardos...Tagad valstvīriredz tikai šīsdienas labumus-gāzi,tikai "'kāniņš""ir Krievijā,Bet te ir tikai ""sausa truba"',kā tas jau bija ar naftas vadu,BET tagad ir ar gāzi Ukrainā."'Kvēls""sveiciens Saeimas ārlietu komisijas priekšsēdētājam Ļ.Ozoļinam,kas pirmsvēlēšanu periodā ""pauda nacionālo interešu ""aizstāvību,BET kā vienmēr-pabļaustījās un pazuda krūmos. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: