Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 16.07.2024.
 
Neprāts  aaigarskubarko@inbox.lv  11:01  |  29.11.2007.

Uzticību varētu iemantot patiesi demokrātiska un atvērta (plaši pārstāvēta, ar lielu biedru skaitu) politiska partija. Pašreizējās partijas drīzāk atgādina slēgtas draugu kopas un nav ieinteresētas jaunu biedru uzņemšanā. Atbalstu partiju finansēšanu no valsts budžeta, bet finansu formula jābalsta nevis uz vēlēšanu rezultātiem, bet aktīvo biedru skaita. Tā kontrolei varētu ieviest simboliskas biedru naudas. Jja pēdējos partiju kongresos tiktu pieņemti konkrēti lēmumi, piem. partijas diskusijas par aktuālām politiskām tēmām noetiek reizi nedēļā, konkrētā vietā, lēmumu pieņemšanā laipni aicināti arī biedri no reģioniem. Interesenti arī var atnākt un paklausīties par ko "viedie vīri" spriež, un kā tas īstenojas dzīvē... tad varbūt varētu domāt par kaut kādu uzticības atgūšanu tālākā nākotnē. Saprotu, ka manas idejas maigi izsakoties ir nedaudz utopiskas, bet kādas nu ir. Vēl viena utopiska ideja- par valdību: vara ir jādod nevis tiem, kuri pēc tās raujas, bet tiem- kuriem tā nav vajadzīga 

suits    14:45  |  29.11.2007.

Partijas tikai jāfinansē no valsts budžeta un papildus ienākumi - biedru naudas. Tās taču katra partija var noteikt pati , piem TP no 1-500 Ls mēnesī, LPP/LC 10 % no mēneša ieņēmumiem, dividendēm, kā baznīcā "desmitā tiesa". Ziedojumi lai paliek trūcīgu un grūtībās nonākušu( atbrīvotu no darba, apcietinātu, slimu)biedru un viņu bērnu atbalstam. 

inese  inese444@fsmail.lv  05:03  |  30.11.2007.

Pilniigi un galiigi neatbalstu sho ideju par partiju finanseeshanu no valsts budzheta. Kaadaa sakaraa tad, kad sanaak barinsh cilveeku kopaa un censhas ar savaam idejaam tikt pie varas, tautai par to jaamaksaa??? ==== - ieveeleeta persona, tas jau ir citaadi... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: