Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 16.07.2024.
 
Jau vasaras vidū tika prezentēti ierosinājumi pacientu neoficiālo maksājumu jeb tā saukto „pateicību” problēmas risināšanai. Lielāko daļu šo priekšlikumu Veselības ministrija (VM) atbalsta arī tagad, taču tie ne tikai nav ieviesti – šobrīd vēl nav izstrādāts arī laika grafiks, kurā to plāno izdarīt.
vasjad    08:42  |  04.04.2008.

Drīz šāda pateicība tiks izkausta. Un to izdarīs ne valsts struktūras, bet ... aptiekas! Zāļu cenas ir tādas, ka nepaliek daudz ārstam pateikties par viņa izrakstīto recepti. Aptieku ir daudz, peder dāžām firmām. Bet zāles dārgas. Un aptiekas nebankrotē. Tiem labāk pārdot 1 tableti par latu, nekā 5 tādās pašas tabletes par 20 sant! Vai ir aptiekaru sarunas par cenu politiku; vai piegādātāju? Visdrīzāk abu pušu! Piedāvāju lai izkaustu korupciju valstī - visos līmeņos - atcelt visas cenas - aptiekas, veikalos. Pacelt inflāciju 10 - 100 reizes. Nepaliks naudas tad kukuliem. Un pretkorupciju organus varēsim likvidēt - ka nevajadzigas iestādes!!! Būs ekonomija un bezkukulistiska valsts. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: