Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 07.05.2021.
 
Rakstu ar identisku virsrakstu rakstīju pēcraidījuma komentārā, kas tika publicēts „Delfi” portālā pirms 13 mēnešiem, tūlīt pēc Saeimas vēlēšanām. Jāatkārtojas, jo atskaites punkti ir ļoti līdzīgi. Līdzšinējās koalīcijas partijas izveidojušas darba grupu nākamās valdības deklarācijas izstrādei – tieši šāda ziņa, kas izskanēja vakar, ar gandrīz to pašu figurantu dalību jau tika pavēstīta pirms nedaudz vairāk nekā gada. Kāda jēga?
lora    11:42  |  13.11.2007.

Jāni - pareizi tu saki: prezidents varētu būt aktīvāks un arī pats ieteikt partijām, arī mums, apspriešanai personības, personas, kaut vienu, pāris, kas viņaprāt varētu būtu šā brīža sabiedrības noskaņojumam un attīstībai atbilstošas. Un - Jāni - kāpēc tad tikai prezidents varētu būt aktīvāks?! Vai tad tu, mēs "protam" tikai gaidīt, ko šie ieteiks - un tad metīsimies "aktīvi" noriet?!? Vai patiesi tu, Jāni, mēs vispār neko citu nespējam, kā tikai no citiem gaidīt - un tikai tāpēc gaidīt, lai sagaidīto norietu?!? Jāni - iesaki premjera kandidatūru, kaut vienu, rādi priekšzīmi prezidentam - parādi ar darbiem, ko tu pats saproti ar "aktīvāku līdzdalību"! 

lora  p.s.  12:16  |  13.11.2007.

Klau, kā būtu - ja ieteiktu kā premjerministru tēvzemiešu Cilinski? Domāju par dažiem labiem, patiesi profesionāļiem ekonomikā, tomēr - uz tiem jau turas atiecīgās sfēras, kas ir tik būtiskas, ka nograut tās nedrīkst. Drīzāk tad vājāku drīkst publiskajā MP amatā ielikt - jo vismaz kāda iespēja bļaut un lielus mēslus neļaut sastrādāt... Tiesa, Cilinskim es redzu gan plusus, gan mīnusus: plusi - 1) kā cilvēks, vadītājs būtu rāms, apdomīgs, nestrēbtu karstu, piemīt godaprāts jeb iekšējais līdzsvars gana stabils; 2) kā ekonomists patiesi jēdz lietas, pie tam, viņš pirms mēneša mēģināja atkal uzcelt divus gadus seno, toreiz nelietpratīgi izvesto diskusiju par kredītnodokli - patēriņa bremzēšanai un uzņēmēju stimulēšanai no otras puses. Un šī tēma tika toreiz tā norieta, ka... mani aplausi Cilinskim par to vien, ka bija drosmes gana pirms mēneša šo tracinošo tēmu celt atkal augšā. Mīnusus tomēr arī es redzu viņam: 1) lai nedrīkst it kā par fizisku defektu diskriminēt, tomēr... MP amats ir publisks - publisku runu amats, tāpēc svepstēšana, neskaidrā Cilinska dikcija ir būtisks trūkums! 2) arī viņa miermīlīgums varētu ļauni atspēlēties mums - jo man viņš neradīja pārliecību, ka viņam pietiktu spēka, enerģijas sperties cauri murgiem, kādi tomēr ir MP ikdiena! Un tomēr - man šķiet, ka ir vērts mēģināt tieši Cilinskim ļaut vadīt šo kuģi. Jo 1) darbs dara darītāju; 2) viņš man nerada ne mazāko aizdomu ēnu, ka varētu no viņa gaidīt tīšas, es uzsveru - tīšas - muļķības, ļaunprātības. Man šķiet, ka savtīgums būtu pēdējais, ko varētu no viņa sagaidīt. Visa minētā dēļ es no sirds ieteiktu tēvzemiešu Cilinskim ļaut mēģināt vadīt mūsu valsts saimniecību. Vienīgā problēma, ko saskatu - vai TP pieļaus pat iespēju, ka varētu tēvzemiešu premjeram iet tās lietas no rokas, jo tad nākamajās vēlēšanās visi svārstīgie nobalsos par tēvzemiešiem... Tomēr... varbūt izdodas piespiest šādi vismaz tik daudz TP, lai tad paši piedāvā kaut ko līdzvērtīgu Cilinskim - ar līdzīgām vērtībām! Kaut vismaz bezpartejisku! 

guga    16:31  |  13.11.2007.

Reāli mainīsies tikai personālijas, jo uzstādijums ir viens - pie katla (ES fondu apguve) ir jāšež tikai četriem. JAunais laiks varētu sajaukt tikai gaisotni atstrādātajā mehānismā. Tomēr situācija gan ir nedaudz mainijusies, kas var izdarīt arī korekcijas - ir parādijušies atkritēji, tautas un žurnālistu "acs"daudz uzmanīgāk pēta darijumos un atrok arvien jaunus valdošo oligarhu naudas maisu masu kapus. Būtiskas var izrādīties arī aktivitātes saistībā ar valdības veidošanu, kāda ir deklarācija, bet jo īpaši - kādi būs ministri. VAr jau piketēt arī pie przidenta pils (par vai pret), kas laikam vēl nav bijis, kad VALDIS būs konsultējies ar visiem un domās - ko tad likt par Latvijas MKP? 

Ansis  programma@inbox.lv  09:25  |  14.11.2007.

Noteikti jāiet uz ārkārtas vēlēšanām. Ja TP veido valdību ar patreizējo koalīciju , būs tie paši vēži citā kulītē. Arī bezpartejiskais premjers un ministri būs"zvēru dārza" variants. 

Arnis  arnis603@inbox.lv  11:03  |  14.11.2007.

Diemžēl jāsecina,ka partijās nav piemērotu kadru valdībai.Jāmeklē bezpartejiski profi,tas nav sliktākais variants priekš tautas. 

PALUNDRA    21:27  |  14.11.2007.

Lai arī presē vairākkārt izskanējis, ka premjera pienākumi varētu tikt uzticēti reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Edgaram Zalānam (TP), viņš norādīja, ka personīgi šādu piedāvājumu nav saņēmis, taču, ja tāds tiks izteikts, tad viņš arī par to domās. Ož pēc apvērsuma. KAS UZTICĒS ZALĀNAM PREMJERA KRĒSLU? Lūk ko saka satversme: IV. Ministru Kabinnets 56. Ministru kabinetu sastāda persona, kuru uz to aicina Valsts Prezidents. KAS NOTIEK VALSTĪ? ĻAUDIS, MOSTATIES 

ERIKS FRIIDENBER  firdenberg@inbox.lv  00:58  |  17.11.2007.

es ilgi gaidiiju ka no juusu puses izskanees viens jautaajums-KAAPEC VALDIIBA PAARDEVA VALSTI AARZEMNIEKIEM???NERADOT NEKAADAS IESPEEJAS TIEM ,KAS VEELAS STRAADAAT,NODARBINAATIES-TAA IR TIIRAAKAA NODEVIIBA!!!!TAS TIEK SODIITS AR NAAVI!!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: