Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 15.07.2024.
 
Vismaz trīs vienā – tā var novērtēt epopeju ap KNAB priekšnieku un ierosinājumiem viņu atbrīvot no amata. Tāpat kā birojam jāapvieno atšķirīgās korupcijas novēršanas un apkarošanas funkcijas, tāpat, par Alekseju Loskutovu runājot, nevar nošķirt savstarpēji pretējus politiskos, tiesiskos un personiskos aspektus. Šis kopsavilkums ietver gadiem ilgās peripetijas ap KNAB, kas vairākkārt vērtētas arī „Kas notiek Latvijā?” debatēs.
1-20 ; 21-22 ;
guntars  guntars_d@inbox.lv  17:15  |  11.10.2007.

Pēc VK publicētās daļas, ja to var uzskatīt par būtisku pārkāpumu, tad jau puse no valsts sekretāriem būtu jāatlaiž. Cik saprotams, jāsakārto papīri, bet tāpēc jau nevar izvirzīt aizdomas, ka kaut kas būtu pazudis. Izskatās, ka lieta tiekj šuta baltiem diegiem 

guntars  guntars_d@inbox.lv  17:15  |  11.10.2007.

Pēc VK publicētās daļas, ja to var uzskatīt par būtisku pārkāpumu, tad jau puse no valsts sekretāriem būtu jāatlaiž. Cik saprotams, jāsakārto papīri, bet tāpēc jau nevar izvirzīt aizdomas, ka kaut kas būtu pazudis. Izskatās, ka lieta tiekj šuta baltiem diegiem 

Vija  vijaskuja@inbox.lv  18:29  |  11.10.2007.

Tas ir redzams, ka Loskutovs traucē kalvītim un viņam līdzīgiem nagu maucējiem. Vai tad nekad nebeigsies šī viņu visatļautība? Kādam taču tā banda ir jāaptur. Dombura kungs! Uz priekšu! 

n73  n73@inbox.lv  19:42  |  11.10.2007.

Šlesers ir izsaimniekojis summas, kas mērāmas vairākos miljonos Ls, bet kalvītis pat ar pirkstu nepakrata ! Te arī redzams, ka Loskutova kunga atstādināšana ir nelikumīga, lai piesegtu visādus ierindas biedrus !!! 

Juris  launkalne3@delfi.lv  23:19  |  11.10.2007.

Vienmēr ir kāds kuram šķiet, ka oponents - pārbaudes objekts ir kauttkādi veicis darbību, kas nav savienojama ar labas pārvaldes principiem. Prieks par Jums, kas cenšās pierādīt pretējo, jo arī doma no malas ir skats uz dzīves prizmas spguļa raupjaino virsmu...........!!!!!! 

klaidonis    00:54  |  12.10.2007.

Zatleram šie bija nopietni pārkāpumi, pat pārteicās noziegumi,būtu pret saviem ienākumu "pārkāpumiem" tikpat principiāls... 

ASV    01:36  |  12.10.2007.

Apsveicam ar jauno lapu,kas notiek Latvijaa! Ari mes latvieshi,kas par majas zemi esam izvelejushies ASV, butu aplaimoti ja kaads tik tiesham varetu sniegt atklatu atbildi uz tik vienkaeshu jautajumu: Kas notiek Latvijaa? Paldies! 

Madam Broshkina    10:34  |  12.10.2007.

Manuprāt Kalvītis ir sacēlis lielu brēku par neko. 

Madam Broshkina    15:27  |  12.10.2007.

Internetā var atrast VK revīzijas lietu Vidrižu pag. Nr 5.1-2-222/2004, kurā konstatēti DAUDZI pārkāpumi, ko pieļ'avuši vai speciāli veikuši Vidrižu Zemes komisijas pr-js D.Jaundžeikars un Padomes pr-js Z.Rubezis. KNAB ir saņēmis daudzus iedzīvotāju dokumentus par šo personu nelikumīgām darbībām ar zemi, dokumentu slēpšanu, melošanu iedzīvotājiem u.c. un pamatojoties uz VK un pilsoņu dokumentiem tāpēc kopš 2005.g. KNAB ir uzsākts kriminālprocess pret Vidrižu pag. Padomi un Zemes komisiju, respektīvi Saeimas dep D.Jaundžeikaru un Z.Rubezi. Neticu, ka visnotaļ blēdīgais D.Jaundžeikars nu ir labojies un tiesīgs spriest tiesu par KINAB vadītāju  

pelīte    17:29  |  12.10.2007.

Kamēr Latvijā valdīs gangsteri,smaidošu ruksīšu maskās,tikmēr tauta savu taisnību nepanāks,vien vārīsies pati savā suliņā...Gaidīt kautko no Zatlera arī pilnīgs bezcers. 

aa    01:04  |  16.10.2007.

Dombura kungs! Kaadaa no naakamajiem raidiijumiem pajautaajie muusu premjeram, ja veel buus kam jautaat, bet taa tieshaa tekstaa, lai nav nekaadu atrunu. Vai tieshaam shie paarkaapumi ir tik nopietni, ka par tiem ir jaauzsaka darbs, vai tur sleepjas kaadi citi motiivi? Un ja reiz KNAB priekshnieku nomet, un shis amats ir saistiit ar korupcijas apkaroshanu valstii, tad, manupraat, mees veeleetaaji esam tiesiigi zinaat to, par ko tad shaadi galeeji slolji tiek izdariiti. Un vai tad valdiiba nesaprot, ka sho visu padarot par taadu augsni tautas neuzticiibai, vinjiem pashiem ir tikai sliktaak... Taadas lietas jau nu gan vajadzeetu saprast! Bet taa kaa viss notiek taa, kaa notiek, tad man diemzjeel ir jaapienjem citas versijas un varinati. Ko? 

wasp    22:46  |  16.10.2007.

Jāni, viens no taviem lielākajiem panākumiem bij izprovocēt cienījamo satiksmes ministru un smagās celtniecības tehnikas cienītāju raidījumā par atlaidēm lidostai.čalis sāka vālēt zeku slengā nu točna kā bijušais farcovšiks.Un te atkal uzpeld viņa uzbrauciens Sudrabai.Nu zibenīgi viņš bij jāizmet no valdības.Bet man ir aizdomas , ka mums būs vēl ilgi jāklausās viņa 20 teikumi, kuri sākas ar " ir jāsaprot ( tobiš mums..)"un.t.t. Par Loskutovu..mjā, daudzi noteikti zin kāds korupcijas bezpreģels notiek valsts iepirkumos, pamēģiniet LVM kādu iepirkumu no malas dabūt, kā viss noslīpēts, kā plēš vaļā piedāvājumus, kā baida un brauc virsū ja gribi piedalīties...tapat arī notiek lauku atbalsta dienestā.. Vajadzētu vēl kādus 5 Domburus, a tagad vēl Streips kaut cik var turēt līdzi..  

valdis    09:40  |  17.10.2007.

Ja Loskutovu dabūtu atpaķaļ droši vien tas viņu iedrošinātu ne to vien izcelt gaismā,tātad maz cerību,kā lai viņu atbalsta tauta,nēsam vienoti, nav sabiedriski neatkarīgu organizāciju kas uzņemtos vienot tautu pret visam šim nelikumibām,šobrīd spriedze ir liela, palasot portālus.......ar nožēlu secinu, par tiem ,....kā var tā nīst savu tautu,valsti ... izmantot to par savu shēmu zīmēšanas vietu sava labuma iegūšanai...... 

God. Dombura kun  uzaiciniet Veismani  15:58  |  17.10.2007.

Uzaiciniet Veismanes kundzi uz raidījumu un pajautājiet viņai, kādēļ kancelejas vadītāja nav izpildījusi Premjera rīkojumu un tastādinājusi Loskutovu no amata. Tas nu gan būtu "vareni", jo šī dāma klusē tādēļ, ka saprot šī rikojuma absurdumu! 

andis  toli@inbox.lv  22:03  |  17.10.2007.

kam visprecīzāk būtu jāievēro likumi,vai ne valsts iestādēm,knabam,utt.. 

aivars  pure@infonet.lv  10:10  |  18.10.2007.

JāniDombur un Baiba!Mēs Pūrē pateicamies Jums un lepojamies ar Jums par Jūsu pilsonisko drosmi un atbildības sajūtu par mūsu Latviju un mums,kas šeit dzīvojam!Beidzot kāds uzdrošinājās pateikt publiski šiem nopirktajiem liekuļiem ko cilvēki par viņiem domā un to, ka pacietības mērs ir pilns. 

Jana  janairbe@inbox.lv  09:20  |  20.10.2007.

1) Liels paldies par 17.oktobra raidījumu.Kaut ko tādu redzeet un dzirdeet vajadzētu katram Latvijas pilsonim. Man šis raidiijums neiziet no prāta vēl šodien! 2) Liels, liels kauns bija redzēt Rivžas kundzes (kundzes gan tā nedara:))reakciju, uz B.Sipenieces teikto. Vienkārši smiekliigi un skumji tas izskatiijās, ka sieviete tādā vecumā un amatā var uzvesties kā niķīgs bērns. 3) Cien. Godmanis arii izskatījās tāds nomocīts, steneeja, vaideeja un murcīja savu seju, nu nepajokam:) KAS NOTIEK? 3) Man jau liekas, ka Loskutova nomešana būutu taisnākais ceļš kā tikt pie JUTAS STRĪĶES. Kameer ir Loskutovs, tikmeer Strīķei neko nevar padariit! p.s. Tādu raidiijumu,kāds bija 17.10.07., vareetu skatiities vēl vismaz dažas stundas garaaku:) sveiciens Baibai Sipeniecei. Ar, cieņu Jana Irbe-Iškova 

a'la Russe    16:05  |  21.10.2007.

Чего - то у Вас больно много ошибок и слишком мало информации в тексте на русском языке. 

Santis    18:51  |  22.10.2007.

Tad nu lūk domāju, kāpēc Sipeniece? Sapratu, BRĪNUMZEMES šovā Imantam un viņa kolēģim vajag kundzīte no JL Kalnieti+Kantāni reitinga palielināšanai. Nez arī eināram ir atrasts sižets... varbūt par Latviešiem citās galaktikās? Vai tiešām nav intelektuāli bagātāku un gudrāku cilvēku lai noliktu pie vietas TP????????????????????????????? Nedomāju ka kāds cits kā Šķēles kungs norok Kalvīti, tas ir viņa scenārijs kā norakt jauno censoni kuram nav sajēgas ko dara! 

Māris  latvijaspatriots@inbox.lv  20:54  |  24.10.2007.

Nacionālā bibliotēka izmaksās 5 miljardus latu, jaunā koncertzāle jau 10 miljardus latu... tas pēc jaunā tilta izmaksām tāds nieks vien būs !!! Laikam šai valstī VAIRS NEDRĪKST ievēlēt deputātus, tikai tad sāksies Latvijas ekonomiskā IZAUGSME, atdzimšana !!! Par 100 deputātu algām ,piemaksām, kompensācijām utt. mēs varētu algot vadošus ekonomistus un juristus no ārzemēm !!! Nebūtu jāklausās deputātu strīdi, ambīcijas, nebūtu jāredz ekonomiskie noziegumi pret valsti... Vairs nevar mierīgi strādāt šai valstī, katru nedēļu kaut ko zog , laupa, dala , prihvatizē ,tāda sajūta ,ka valsti vada kriminālās struktūras, sponsori,slepkavas... Nodokļus maksā tikai nabagi, idioti un pensionāri , pārējiem ”nebūtiskas atlaides”..... Pilnīga varas aprobežotība, bezkaunība, nekompetence, vārdu neatbilstība darbiem. Apavus, drēbes utt. jau braucam pirkt ārzemēs , vismaz reālas cenas (reālas atlaides), pie reizes paskaties pasauli par ieekonomēto naudu ko maksātu Latvijā !!! 2000-3000 ģimenes izlaupa Latvijas bagātības, stāsta vakara pasaciņas par english mācīšanos naktīs....(iespēju ,kā nopelnīt naudu !) , tiesu vara pakārtota kriminālām struktūrām, sponsoriem, deputātiem... Ārzemēs jau nestāstam, ka esam no LR ,kauns... Pavasarī būs trešais emigrācijas vilnis (pats lielākais) , jau briest tā nopietni, tautai pamatīgi ir noriebusies valdība.... Demokrātija Latvijā sāksies tikai tad ,kad centrālcietuma busiņš bez problēmām varēs piebraukt pie Saeimas vai Rīgas Domes un aizvest vainīgos ........ tikai tad sāks braukt uz mājām mūsu tautieši no visām pasaules malām, ticēs savai valstij, neslēps ienākumus (mācamies taču no deputātiem) , sāks beidzot celt savu valsti paši, lepoties ar TO !!! Laika nav daudz , vēl tādus 16 gadus un nebūs šeit ne tautas, ne valsts vairs ..... Latvijai nav nākotnes, kamēr nesēdinās īstos zagļus cietumā. Pat neredzam jēgu maksāt nodokļus , tos vienkārši nozog mūsu "tautas kalpi" savās algās, piemaksās, padomēs utt. Situācija ir ļoti dramatiska ,pie varas esošie risina savas un sponsoru problēmas, ja kas paliek pāri ,to atmet tautai: "Aizrijaties, ja nepatīk, brauciet prom !!!" 1-20 ; 21-22 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Korupcija, KNAB  

     Kas notiek ar KNAB priekšnieka atbrīvošanu no amata?

         Dalibnieki         


Autors: