Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 06.04.2020.
 

Kur, kā un kas taupīs?

Ekonomika, bizness video_f

20.09.2007. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 1
Algas, būves, produktivitāte un solījumi 2008.gada budžetā.
Sveta    23:19  |  14.10.2007.

Labs vakars!Liels paldies par raidījumu, kas noliek visas zīmes vietās. Kaut gan skatoties Jūsu raidījumu, uzvelkos tā, ka vēl pāris dienu vāros savā sulā. Bet vienalga paldies! Rakstīt piespieda mūsu valsts "simts zelta galvu" atbalsts tautas jostas savilkšanai. Vispār jau labi sanāk, es skolotāja pirmsskolas iestādē, kurai ir trīs skolnieki audzināmi un skolojami, strādājot 1,5 slodzes(kuras šobrīd nav), pelnot ~Ls 330,pieskaitot vīra~ Ls 250,kur nomaksāti visi nodokļi, vēl vilkšu jostu? Kam? Sev? Lūdzu... Bet ko darīt ar bērniem, varbūt atdot valsts apgādībā, kamēr tauta liesē, bet valdība "izdzīvo"par Ls 1127+ piemaksas? Mīļie, ja tautas kalpi grib vadīt "stulbu aitu baru", tad tie to arī dabūs. Iemesls ir ļoti vienkāršs, lai bērniem būtu siltas pusdienas skolā, būs jāziedo mūzikas skola, mākslas skola, kā arī dejošanas pulciņi. Tās pie mūsu politikas jau ir ekstras, ko lauķiem nav vērts apgūt. Paldies augsti godātie un mācītie kungi par spļāvienu sejā no augstās tribīnes! Es būtu ar mieru ziedot dzīves apdalītajiem,bet ne Jums! Tad jau labāk bekas lauzt kaut kur tepat Īrijā vai Norvēģijā! Tā lūk!  Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: