Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.04.2020.
 
13.aprīļa publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?”, runājot par dažādiem, tai skaitā skandaloziem gadījumiem, kuros būtu pamats vērtēt politisko atbildību, pavērās ne pārāk cerīga aina – politiķi atzina, ka nav informēti un pat neinteresējas par savu politisko spēku pārstāvju rīcību pašvaldībās un ka ētikas komisijai katrā ziņā vajadzīgs iesniegums, lai kaut ko izvērtētu, savukārt priekšlikumi atbildības paaugstināšanai ietvēra gan norādi veidot apsaimniekotāju biedrības, gan aicinājumu sabiedriskajām organizācijām skatīties „plašāk”.
zenta    19:16  |  14.04.2011.

J.Dombura kungs malacis vins ir paties untaisnigi neupirkti vada savu raidijumu kaut jus visi ticetu .z.caune ir loti nekaunigs vaditajs zel ka latvija visiem jacies no tada dranka Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: